Drosmes Stunda Liepājā, 18.11.2022.

Šoruden, 18. oktobrī, Liepājas stadionā “Daugava”  pirmo reizi norisināsies “Drosmes aģentūras” organizēts un Liepājas pašvaldības atbalstīts pasākums DROSMES STUNDA, kas savā konceptā piedāvā piedalīties jebkuram aktīvās dzīvesveida piekritējam – gan sporta entuziastiem, gan tiem, kas vēlas aktīvi un sportiski pavadīt savu laiku. Pasākums DROSMES STUNDA piemērots ikvienam interesentam-gan profesionāliem sportistiem, gan ģimenēm un bērniem.

 


Vairāk kā 250 pozitīvi uzlādēti dalībnieki pieveic Drosmes skrējienu Liepājā!

Sestdien, 17. septembrī, rudenīgi siltos laikapstākļos jau piekto reizi Liepājā norisinājās šķēršļu un izturības sacensības “Drosmes skrējiens”. Šogad piedzīvojumā ar septiņus kilometrus garo trasi, šķēršļiem un spēka uzdevumiem piedalījās vairāk kā 250 dalībnieki no Latvijas un kaimiņvalstīm.


Drosmes treniņš Liepājā jau 10.septembrī

Piesakot dalību internetā jebkurai no sacensību distancēm ar liepājnieka atlaides kodu, dalības maksai tiek piemērota 20% atlaide no tā brīža spēkā esošās reģistrācijas maksas. Liepājnieka atlaides kodu var saņemt ierodoties Drosmes treniņā un uzrādot personu apliecinošu dokumentu.


Drosmes skrējiena sezonas noslēdzošais posms norisināsies Liepājā

Šoruden, 17. septembrī, Liepājas stadionā “Daugava” tiks dots starts piedzīvojumu un izturības pasākumu sērijas – “Drosmes skrējiens” sezonas noslēdzošajam posmam, kurā izaicinājumu alkstošie līdzjutēju atbalstīti varēs pārbaudīt spējas 7 un 14 kilometru garajās pilsētvidē ierīkotajās šķēršļu trasēs. Šajā sezonā kopvērtējuma punktus vairāk kā tūkstotis dalībnieku no Baltijas valstīm krājuši Ogrē, Jēkabpilī, Pļaviņās un Rīgā.


Vēsturiski iesaukts par grūtāko posmu - Jēkabpils

Drosmes Skrējiens Jēkabpils dēvēts par grūtāko posmu no visiem, bet par spīti tam, dalībnieki izskrien ātrāk nekā citus posmus. 


Mainīgie laika apstākļi nebiedē 'Drosmes skrējiena' dalībniekus

Spītējot laika apstākļiem, aptuveni 400 dalībnieku pulcējās Ogres pusē, kur iesākās 2022. gada "Drosmes skrējiena" sezona.


NODERĪGA INFORMĀCIJA DALĪBNIEKIEM!!!!

Visa aktuālā informācija, kuru vērts izlasīt :)

 

 


Drosmītis un šķēršļi.

Drosmītis Tevi vadīs cauri pamācībām kā pārvarēt šķēršļus!


Iepērcies!

Esam atvēruši Drosmes Skrējiens zīmola līniju!

 


Drosmes skrējiens RĪGA 2021

Jau pavisam drīz, 3. oktobrī, trešo reizi norisināsies Drosmes skrējiens Rīga – Latvijas Etnogrāfiskajā brīvdabas muzejā. Izaicinājuma alkstošie individuāli vai komandās startēs šīs sezonas pēdējā Latvijas piedzīvojumu un izturības skrējienā – “Drosmes skrējiens”. Dalībnieki muzeja un tai piegulošajā teritorijā ierīkotajās 7 un 14 km šķēršļu trasēs līdzjutēju atbalstīti rādīs savu spēku, veiklību un ātrumu, kā arī cīnīsies par 2021. gada sezonas kopvērtējuma punktiem.


No Drosmes skrējiena skarbajiem pārbaudījumiem nebaidās 220 dalībnieku

Sestdien, 18. septembrī, rudenīgi siltos laikapstākļos jau ceturto reizi Liepājā norisinājās piedzīvojumu sacensības “Drosmes skrējiens”. Šogad cīņā ar saviem spēkiem septiņu kilometru garajā trasē, dažādiem šķēršļiem, uzdevumiem un konkurentiem Drosmes skrējiena pārbaudījumus pieveica 220 dalībnieku.


Drosmes koptreniņš stadionā "Daugava", Liepājā

    Svētdien, 12. septembrī, gatavojoties septembrī gaidāmajam piedzīvojumu un izturības pasākumam – “Drosmes skrējiens”, norisināsies Drosmes treniņš, lai uzlabotu vispusīgu fizisko sagatavotību, kā arī aktīvi, enerģiski ar pozitīvām emocijām aizvadītu nedēļas nogali.


Drosmes skrējiens pulcē dalībniekus piedzīvojumam Liepājā

Šoruden, 18. septembrī, Liepājas stadionā “Daugava” tiks dots starts šī gada pirmspēdējam Latvijas piedzīvojumu un izturības pasākumam – “Drosmes skrējiens Liepāja”, kurā 7 un 14 kilometru garajās pilsētvidē ierīkotajās šķēršļu trasēs dalībnieki līdzjutēju atbalstīti varēs pārbaudīt savas spējas. Reģistrēties komandu cīņām vai individuālajam skrējienam internetā iespējams līdz 14. septembra vakaram. Gatavojoties gaidāmajām sacensībām, 12. septembrī tiek organizēts Drosmes treniņš, lai noskaņotos un pozitīvām emocijām sagaidītu rudens tautas sporta izaicinājumu.


Drosmes skrējiena jaunajā trasē rādīs spēku, veiklību un ātrumu

Šosestdien, 19. septembrī, Liepājas stadionā “Daugava” tiks dots starts ceturtajam šī gada piedzīvojumu un izturības pasākumam – “Drosmes skrējiens”, kura jaunajās, pilsētvidē ierīkotajās 7 un 14 km šķēršļu trasēs dalībnieki līdzjutēju atbalstīti rādīs savu spēku, veiklību un ātrumu, kā arī cīnīsies par uzvaru 2020. gada sezonas kopvērtējumā.


Ar vispusīgu fiziskās sagatavotības koptreniņu stadionā gatavosies Drosmes skrējienam

Sestdien, 12. septembrī, pulksten 11 LOC stadionā “Daugava” piedzīvojumu alkstošie sporta entuziasti un aktīva dzīvesveida atbalstītāji tiek aicināti uz noslēdzošo sagatavošanās treniņu, lai būtu gatavi startam nākošās nedēļas nogalē gaidāmajā Drosmes skrējienā. Vispusīgas fiziskās sagatavošanas koptreniņā cīņu un fitnesa kluba “Ballistic boxing club” pārstāvji turpinās uzlabot dalībnieku fiziskās spējas.